LIFE COACHING

Uskrzydlam kobiety. Pomagam tworzyć szczęśliwe relacje.

Cześć! Jestem Olga – z wykształcenia psycholog, z zawodu coach, a z misji przewodniczka kobiet w drodze do poznania i pokochania siebie.

ŻYJ W ZGODZIE ZE SOBĄ

Life coaching - trwała zmiana w życiu

Jeżeli tu zaglądasz, to zapewne poszukujesz zmiany w swoim życiu, inspiracji lub motywacji. Może jesteś już zmęczona nadmiarem obowiązków, swoją wielozadaniowością, perfekcjonizmem i bycia niezastąpioną. Łączeniem pracy z dbałością o dom, troską o swoich najbliższych i… szukaniem gdzieś w tym wszystkim SIEBIE. Na którym miejscu stawiasz SIEBIE? Jeżeli właśnie poczułaś, że na ostatnim to bardzo się cieszę, że tu do mnie zajrzałaś.

01.

Świadomość siebie

Poznasz siebie, swoją prawdę o sobie, swoje mocne strony, swoje talenty. Odkryjesz swoją misję i uświadomisz sobie cele życiowe. 

02.

Własna wartość

Poczujesz miłość do samej siebie. Docenisz siebie i poczujesz swoją wartość. Uświadomisz sobie, że to jest początek wszystkich relacji w Twoim życiu. Jest to również kluczowy etap w budowaniu życia marzeń.

03.

Relacje i związki

Nauczysz się budować i pielęgnować relacje z innymi ludźmi. Zrozumiesz, na czym opierają się szczęśliwe relacje, co sprawia, że są trwałe. Dowiesz się, na czym polega toksyczność i jaki wpływ ma na Twoje życie. Nauczysz się dbać o swoje granice i szanować granice innych.

04.

Komunikowanie się

Nauczysz się szczere komunikować się z innymi. Poznasz zasady komunikacji bez przemocy. Nauczysz się z otwartością komunikować swoje uczucia i potrzeby. Zrozumiesz siebie w relacjach z innymi i innych w relacji ze sobą.

05.

Pewność siebie

Wzmocnisz świadomość i pewność siebie. Nauczysz się doceniać i akceptować siebie. Zrozumiesz, jak wyniszczające jest porównywanie się do innych i ciągłe podnoszenie poprzeczki.

06.

Kreowanie życia

Będziesz podążać za jasną wizją swoich pragnień. Sama będziesz kreować szczęśliwe życie, jakiego pragniesz. Przepracujesz ograniczające przekonania o sobie i o świecie. Przetransformujesz lęki i blokady, które nie pozwalają Ci żyć wymarzonym życiem.

07.

Obfitość

Wyzwolisz odwagę do życia w zgodzie ze sobą i spełniania marzeń. Poczujesz, że tylko Ty jesteś odpowiedzialna za swoje życie. Zrozumiesz, że dostajesz od losu to, na co się godzisz. Nauczysz się otwierać na przyjmowanie i żyć w pełnej obfitości.

08.

Proces zmiany

Przyjrzysz się temu co blokuje Cię przed dokonywaniem zmian na różnych płaszczyznach Twojego życia. Dowiesz się jaki lęk za tym stoi i przetransformujesz go w siłę, która będzie Cię wspierać w nowych decyzjach.

PSYCHOLOG I COACH

Nazywam się Olga Sedelini i na co dzień uskrzydlam kobiety!

Jako psycholog i certyfikowany coach pomagam kobietom budować szczęśliwe relacje zarówno ze sobą jak i z innymi. 

Prowadzę je w procesie poznania siebie, tak, aby mogły dotrzeć do swoich autentycznych potrzeb, wyzwolić odwagę do spełniania marzeń i życia w zgodzie ze sobą.

Pracuję metodą coachingu transformacyjnego – łącząc elementy psychologii oraz duchowości.

life-coaching-olga-sedelini-img-01

Jestem tu, aby pomóc Ci zbudować najszczerszą i najpiękniejszą relację ze sobą samą i nawiązywać szczęśliwe relacje z innymi.

olgasedelini-img-135x70
ODBIERZ WORKBOOKA

Zapisz się do newslettera!

W prezencie otrzymasz bezpłatnego workbooka, czyli praktyczny zeszyt ćwiczeń, który będzie dla Ciebie wsparciem na etapie budowania nowego związku.

REKOMENDACJE

Opinie moich klientek

“Pracę z Olgą rozpoczęłam w bardzo trudnym dla mnie zawodowo czasie. Czułam, że jestem na rozdrożu. Od pierwszego spotkania Olga wykazała się dużym zaangażowaniem i empatią. Zawsze uważnie słucha, nigdy nie podpowiada konkretnych rozwiązań. Potrafi tak przeprowadzić rozmowę, że każdy dokonuje sam autorefleksji i podejmuje własną decyzję co do której zresztą czuje się przekonany. Uważam, że jest doskonała w stymulowaniu pozytywnego myślenia, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Prezentuje również bardzo holistyczne podejście do życia, stąd była dla mnie ogromną pomocą w odzyskaniu równowagi i spokoju. Kroczek po kroczku poczułam, że jestem mocniejsza pod wpływem pracy z Olgą i zaczynam stawać na nogi. Ponieważ niezmiernie dobrze mi się z Olgą pracuje i realnie czuję już efekty naszych spotkań, z częścią będę dalej korzystać z Jej rad i wsparcia oraz polecać Ją każdemu, kto znajdzie się w potrzebie.”

Małgosia

“Spotkania z Olgą pojawiły się u mnie w momencie kiedy miałam wiele planów i jeszcze więcej wątpliwości. Pomogła mi zrozumieć, że wiele z moich obaw ma korzenie w doświadczeniach z przeszłości. Jednocześnie Olga pomogła mi wyartykułować to, co faktycznie należy do moich mocnych stron na poziomie faktów, z którymi ani ja, ani mój wewnętrzny sabotażysta nie może dyskutować. Spotkania przebiegły w pełnej zrozumienia i profesjonalizmu atmosferze, która dała poczucie wsparcia i pozwoliła zaufać obcej osobie w bardzo delikatnych jednak kwestiach. z całego serca polecam współpracę z Olgą.”

Agata

img-04-80x80
"Z Olgą pracuję od pół roku. Na początku miała być wsparciem w prowadzeniu mojego biznesu. Po jakimś czasie okazało się, że nie mogę ruszyć z pewnymi tematami, bo nie mam zamkniętych pewnych tematów z dzieciństwa. Po kilku sesjach i przepracowaniu trudności, w bardzo ciekawy sposób procesu, dużo mi się rozjaśniło i mogłam pewniej działać. Olga mnie prowadzi i wspiera nie tylko na płaszczyźnie biznesowej. Dba o całokształt mojego rozwoju i mentalnej siły. Jestem jej za to ogromnie wdzięczna. Dziękuję."

Aleksandra

„Na Panią Olgę trafiłam z polecenia w bardzo trudnym momencie mojego życia. Pomogła mi przejść przez ten trudny okres, zrozumieć dlaczego jestem w danej sytuacji, pomogła mi znów uwierzyć w siebie i dała wiarę na lepsze jutro. Pomogła mi odpowiedzieć na wiele pytań, które nie dawały mi spokoju. Dzięki niej znów poczułam swoją siłę, chęć walki , a przede wszystkim radość z życia. Nie mogłam doczekać się każdego spotkania. Pani Olga jest pełna emaptii, dobra, ciepła i zrozumienia. Bardzo szybko jej zaufałam. W razie potrzeby na pewno do niej wrócę. Polecam baaardzo!”

Kasia

278579745_3110198799238776_127058286500309991_n
"Z serca polecam konsultacje u Olgi. Cudowna kobieta, która zawiesza pytanie i daje swobodną przestrzeń do eksploracji siebie, sprawdzania gotowości na znalezienie odpowiedzi. Bardzo trudną, ale piękną sesję przeżyłam - oświetliła mi drogę do Prawdy. Dziękuję."

Małgorzata

opinia_anita
„Z serducha polecam. Kilka spotkań i jesteśmy w miejscu, do którego sama nie mogłam dotrzeć. Uświadomienie wszelkich blokad, przekonań, poczucie własnej wartości, praca wg. wskazówek i efektom nie można się nadziwić. Stanęłam po swojej stronie i za to jestem wdzięczna.”

Anita

Life coaching - wspieranie rozwoju

Life coaching to metoda wspierania osoby w jej rozwoju. Dotyczy płaszczyzny życia osobistego i wyzwań, jakie w nim ma dana osoba. Jako psycholog i coach jestem Przewodniczką mojej klientki po obszarach jej życia. 

Uwielbiam tę metodę, bo polega ona na poszerzaniu świadomości, na zmienianiu perspektyw. Dzięki temu łatwiej jest jej osiągać swoje cele i spełniać marzenia, bo widzi więcej rozwiązań i możliwości.

Mówię, że „uskrzydlam”, bo prowadzę moją klientkę tak, aby zobaczyła siebie w najlepszej swojej wersji i mogła zwizualizować oraz zaplanować swoje życie takie, jakim chce, aby było. To pozwala jej się wznosić na wyższe poziomy samoświadomości i podejmować decyzje w zgodzie ze sobą.

Pomagam przetransformować te obszary, które już jej nie służą, w takie, które będą ją wspierały i zasilały, w drodze jaką sobie wybierze.

Life coaching bazuje na naszych zasobach. Na wydobywaniu i oświetlaniu tego co jest w nas często głęboko ukryte i w ogóle nie mamy świadomości, że tam jest.

Na odkrywaniu talentów, pasji czy po prostu wartości w naszym życiu.

BĄDŹ SZCZĘŚLIWA

Poczuj, że żyjesz!

life-coaching-olga-sedelini-img-02

Life coaching to idealna dla Ciebie metoda jeżeli chcesz dokonać w swoim życiu oraz poczuć, że żyjesz pełnią swoich możliwości, autentycznie i w zgodzie ze sobą.

Jeśli chcesz czerpać radość i szczęście z bieżącej chwili i doceniać swoje życie wybierz life coaching ze mną!

Dołącz też do live’ów w Grupie na FB  „Kobieta w relacji, ze sobą i światem.”

life-coaching-olga-sedelini-img-03
Shopping Cart
Scroll to Top